ЈКП Стари град, Хајдук Вељкова бб, Шабац

Kада се одвози смеће?

РАСПОРЕД ОДНОШЕЊА СМЕЋА СА СЕОСКОГ ПОДРУЧЈА

ПОНЕДЕЉАК
1 Орид
2. Орашац
3. Мрђеновац
4. Предворица
5. Миокус
6.,Корман

УТОРАК
1.Табановић
2. Шеварице

СРЕДА
1.Мачвански Причиновић

ЧЕТВРТАК
1.Дреновац

РАСПОРЕД ИЗНОШЕЊА СМЕЋА - ПРИГРАДСКЕ МЕСНЕ ЗАЈЕДНИЦЕ
РЕОН 2.

ПОНЕДЕЉАК
1 Обданиште - Мајур

УТОРАК
1. 7. октобра, са улазима - Јевремовац
2 Водице - Јевремовац
3 Пумпа "НИС" Јевремовац

РЕОН 6.

ПОНЕДЕЉАК
Мајур
1 Цара Лазара
2 Обилићева
3 Омладинска
4 Цара Душана
5 Милешевска
6 Капетановача
7 Студеничка
8 Жичка
9 Грачаничка
10 Травнице
11 Немањина
12 Пупинова
13 Табановачка
14 Дринска
15 Краља Милутина
16 Церска
17 Шабачка
18 "SBE - Serbia"

УТОРАК
Мајур
1 Војводе Путника
2 Мокрањчева
3 Поп Лукина
4 Обилазни пут
5 Поповача
6 Мачванска
7 Карађорђева
8 Таковска
9 Књаза Милоша
10 Мишарска
11 Доситејева
12 Марка Миљанова
13 Вука Караџића
14 Поцерска
15 Радничка
16 Школска
17 Солунска

СРЕДА
Мајур
1 Светог Саве
2 Личка
3 Карађорђева
4 Царице Милице
5 Видовданска
6 Дринске дивизије
7 Куртовача
8 Браће Југовића
9 Андрије Марића
10 Старог Вујадина
11 Косовке девојке

ЧЕТВРТАК
Поцерски Причиновић
1 Краља Петра
2 Јована Благојевића
3 Исидоре Секулић
4 Ђорђа Јовановића
5 Косовских јунака
6 Владике Милентија Марковића
7 Иве Андрића
8 Коке Ђорђевић
9 Лозничка
10 Ваљевска
11 Жичка
12 Мајке Југовића
13 Роберта Толингера
14 Војвођанска
15 Васка Попе
16 Мике Петровића Аласа

ПЕТАК
Поцерски Причиновић
1 Орловача
2 Ђуре Пуцара
3 Марка Радуловића
4 Бранка Радичевића
5 Живојина Мишића
6 Тимочка
7 Вилијема Шекспира
8 В. Станимировића
9 Јована Јовановића Змаја
10 Радована Вуковића
11 Аце Сивца
12 Јована Дучића
13 Омладинска
14 Касарска
15 Нинка Перића
РЕОН 8.

ПОНЕДЕЉАК
Јевремовац
1 Поцерска
2 Церска
3 "Доминг"
Мајур
4 Колубарска
5 Марка Краљевића
6 Хиландарска
7 Тоболачка
8 База
9 Солунска, улаз
10 Кајмакчаланска

УТОРАК
Јеленча
1 Лењинова, продужетак
2 Првомајска
3 Фрушкогорска
4 Омладинских бригада
5 Жике Поповића
6 Хајдук Станка
7 Савска
Мишар
8 Стојана Јанковића
9 Војводе Стојићевића
10 Вука Караџића
11 Филипа Вишњића
12 Стојана Чупића
13 Проте Матеје
14 Милоша Поцерца
15 Боре Тирића
16 Поп Лукина
17 Цинцар Јанка
18 Доситејева
19 Војводе Радомира Путника
20 Милана Обреновића

СРЕДА
Јевремовац
1 22. децембра
2 "Папир сервис"

ПЕТАК
1 Јове Благојевића - Јевремовац

РАСПОРЕД ИЗНОШЕЊА СМЕЋА
РЕОН 1.

ПОНЕДЕЉАК
1 "Зоркин солитер"
2 Илије Бирчанина
3 "Стара робна кућа"
4 "Управа прихода"
5 Кнеза Лазара
6 Краљице Марије
7 Др. Андре Јовановића
8 Краља Драгутина
9 Кнеза Милоша
10 Краља Петра Првог
11 Јанка Веселиновића
12 Железничка колонија
13 Сремска
14 Војводе Бране
15 Краља Александра
16 Милорада Шапчанина
17 "OMV" пумпа
18 Јована Цвијића
19 Церска
20 "Машин-електро"
21 "Холидеј"
22 Ново гробље

УТОРАК
1 Илије Бирчанина
2 Кнеза Лазара
3 Радничка
4 Краљице Марије
5 Добропољска
6 Милорада Шапчанина
7 Сремска
8 Др. Андре Јовановића
9 Краља Драгутина
10 Кнеза Милоша
11 Војводе Бране
12 Краља Петра Првог

СРЕДА
1 Илије Бирчанина
2 Кнеза Лазара
3 Краљице Марије
4 "Стара робна кућа"
5 "Дунав"
6 Владе Јовановића
7 Стефана Дечанског
8 Кумановачка
9 Доситејева
10 Деспота Стефана Лазаревића
11 Ђорђа Нешића
12 Кнеза Лазара
13 Краљице Марије
14 Др. Андре Јовановића
15 Краља Драгутина
16 Кнеза Милоша
17 Краља Петра Првог
18 Војводе Бране
19 Милорада Шапчанина
20 Сремска
21 Трг Ђачког батаљона
22 Костадиновића пут

ЧЕТВРТАК
1 Жике Поповића, први део
2 Радничка
3 Борачка
4 Синђелићева
5 Мајора Гавриловића
6 Омладинска
7 Кајмакчаланска
8 Илије Бирчанина
9 Кнеза Лазара
10 Краљице Марије
11 Др. Андре Јовановића
12 Краља Драгутина
13 Кнеза Милоша
14 Краља Петра Првог
15 "Дунав"
16 Проте Смиљанића, први део
17 Занатлијска

ПЕТАК
1 Илије Бирчанина
2 "Стара робна кућа"
3 "Стара робна кућа"
4 "Пореска управа"
5 "Пошта"
6 "Епархија"
7 Трг Ђачког батаљона
8 Милорада Шапчанина
9 Војводе Бране
10 Сремска
11 Др. Андре Јовановића
12 Краља Драгутина
13 Кнеза Милоша
14 Краља Петра Првог
15 Краљице Марије
16 "Интерекс"
17 Церска
18 "OMV" пумпа

РЕОН 2.

ПОНЕДЕЉАК
1 Ћирила и Методија
2 Стојана Новаковића
3 Маре Лукић Јелесић
4 Митрополита Фирмилијана Дражића
5 Поп Владе Зечевића
6 Занатлијска
7 Станислава Радића
8 Гаврила Принципа
9 "Комитет"
10 "Нова робна кућа"
11 Бранимира Ћосића
12 "Зграда солидарности"
13 "Новохем"
14 Станислава Радића
15 "Цертекс"
16 Душана Матића
17 Бране Јефтића
18 Владимира Ђорђевића
19 "Иноп"
20 Камичка

УТОРАК
1 Господар Јевремова
2 Вука Караџића
3 Ратних инвалида
4 Немањина
5 Босанска
6 Алексе Шантића
7 Жике Поповића
8 Ћирила и Методија
9 Бранимира Ћосића
10 Ослобођења
11 Маре Лукић Јелесић
12 Капела

СРЕДА
1 Стојана Новаковића
2 Лазе Лазаревића
3 Краља Милана
4 Лазара Тодоровића
5 9 Југовића
6 Петра Сокољанина
7 Пионирска
8 Јеле Спиридоновић Савић
9 Јарачких жртава
10 Трг Ђачког батаљона
11 Милана Милићевића
12 Продужетак Јанка Веселиновића
13 Маре Лукић Јелесић
14 Подрињска
15 Босанска
16 Борачка
17 Крајишка
18 Радивоја Марковића
19 "Транском"
20 "Мима " маркет
21 "Еко" пумпа
22 Ауто центар "Брајић"
23 Павла Јуришића Штурма
24 Савска
25 Милована Глишића
26 "АМС"
27 Градска пекара
28 Касарске ливаде - школа
29 "Либертас"
30 "Марекс"
31 "Протић"
32 Сава - агенција

ЧЕТВРТАК
1 Брегалничка
2 Цицварића
3 Војводе Путника
4 Мачвина колонија
5 Кнеза Мирослава
6 Стевана Чалића
7 Пољопривредна
8 Хајдук Станка
9 Пилота Танасића
10 Митрополита Фирмилијана Дражића
11 Д. Мирковића

ПЕТАК
1 Жике Поповића
2 Алексе Шантића
3 Стојана Новаковића
4 Вука Караџића
5 6. пука
6 Дринског пука
7 Касарска
8 Мајевичка
9 Рудничка
10 Секуле Гавриловића
11 "Нова робна кућа"
12 Маре Лукић Јелесић

РЕОН 3.

ПОНЕДЕЉАК
1 Милутина Бојића
2 Ивањданска
3 Делиградска
4 Дунавска
5 Проте Смиљанића
6 Орашачка
7 Косовска
8 Хиландарска
9 Норвешка
10 Видовданска
11 Жике Поповића
12 "Балкан" технички преглед
13 Цераде "Секулић"

УТОРАК
1 Браће Недић
2 Македонска
3 Подрињска
4 Мачванска
5 Београдска
6 Зеке Буљубаше
7 Стојана Чупића
8 Касарска
9 Бранка Радичевића
10 Ђуре Јакшића

СРЕДА
1 Поцерска
2 Милорада Панића Сурепа
3 Југ Богдана
4 Проте Глигорија Бабовића
5 Гучевска
6 Академика Ранковића
7 Васе Пелагића
8 Даворина Јенка
9 Чокешенска
10 Бате Коена
11 Ауто стакла "Воја"
12 Ауто кућа "Холидеј"
13 Ауто кућа "Петровић"

ЧЕТВРТАК
1 Јована Дучића
2 Вучедолска
3 Срдан Илије
4 Ђурђевданска
5 Петра Лазића
6 Бубања
7 Илије Спириновца
8 Војводе Јанка Стојићевића
9 Стеријина
10 Јована Томића Белова
11 Алексе Дундића
12 Петра Лазића
13 Радомира Вуковића

ПЕТАК
1 "Апотекарска установа"
2 Ђуре Јакшића
3 Дринске дивизије
4 Змај Јовина
5 Ранка Лазаревића
6 Браће Цинцара
7 Краља Владислава
8 Стевана Сремца
9 Владике Милентија Марковића
10 Вилијема Шекспира
11 Призренска
12 Посавска
13 Првомајска
14 Херцеговачка
15 Француска
16 Невесињска
17 Леонарда да Винчија

РЕОН 4.

ПОНЕДЕЉАК
1 Војводе Мишића
2 Авде Карабеговића
3 Таковска
4 Војислава Илића
5 Његошева
6 Симе Милојевића
7 1300 каплара
8 Бранимира Ћосића
9 Др. Аврама Винавера
10 Моцартова
11 Младена Ђуричића
12 Војводе Бране

УТОРАК
1 Војислава Илића
2 Косте Абрашевића
3 Милоша Обилића
4 Војвођанска
5 Колубарска
6 Милића од Мачве
7 Милунке Савић
8 Стевана Јаковљевића
9 Архимандрита Стевана Јовановића
10 Ослобођења
11 Десанке Максимовић
12 Видовданска
13 Маричка
14 Војводе Вука
15 1300 каплара
16 Бањичких жртава

СРЕДА
1 Војислава Илића
2 Косте Абрашевића
3 Николе Пашића
4 Јадранска
5 Ваљевска
6 Коке Ђорђевић
7 Војводе Бојовића
8 Богојављенска
9 Мите Поповића
10 Ранка Алимпића
11 Ђуре Јуришића
12 Митрополита Михаила Јовановића
13 Мокрањчева
14 Јосифа Панчића

ЧЕТВРТАК
1 Војислава Илића
2 Косте Абрашевића
3 Кнез Михаилова
4 Војводе Бране
5 Јове Курсуле
6 Боре Девића
7 Саве Мркаља
8 Чеврнтија
9 Андрије Славуја
10 Николе Цоловића
11 Владике Никанора Ружичића
12 Јоце Шапчанина
13 Љубе Стојановића
14 Дебрчка
15 Трећег коњичког пука
16 "Метро"
17 Кнез Михаилова

ПЕТАК
1 Милоша Милојевића
2 Константина Фочића
3 Оридска
4 Мајке Југовића
5 Милана Ракића
6 Николаја Велимировића
7 Косте Николића
8 Милоша Црњанског, први део
9 Ђуре Даничића
10 Кнегиње Зорке
11 Крања Уроша
12 Милисава Куртовића
13 "План"
14 "Галеб" - Тиршов венац
15 Хиландарска
16 О.Ш. "Јеврем обреновић"
17 Милоша Црњанског, други део
18 "Азил", градско зеленило
19 "Савро"

РЕОН 5.

ПОНЕДЕЉАК
1 Поцерска
2 Андрије Глишића
3 Церска
4 Душана Слепчевића
5 Браће Петровић
6 Вука Караџића
7 Шабачка
8 Пуковника Крсте Смиљанића
9 Маре Лукић Јелесић
10 Воводе Мишића
11 7. октобра
12 Радничка
13 Војводе Степе
14 6. пука

УТОРАК
1 Првомајска
2 Ивањданска
3 Церске битке
4 Београдски пут
5 Господар Јевремова
6 Карађорђева
7 "Нис" пумпа мост
8 Мишарских јунака
9 Краља Милана
10 Радничког батаљона
11 Проте Смиљанића
12 Вожда Карађорђа
13 Милоша Поцерца
14 "Царина"
15 "Зорка керамика"
16 О.Ш. "Јанко Веселиновић"

СРЕДА
1 Љубомира Павловића
2 Жичка
3 Ђенерала Душана Кушаковића
4 Милана Богићевића
5 Стефана Првовенчаног
6 Максима Горког
7 Петра Кочића
8 Др. Милорада Ђорђевића
9 Јурија Гагарина
10 Илије Марковића
11 Остоје Спужа
12 Вука Караџића
13 Далматинска
14 Книнска
15 Танаска Рајића

ЧЕТВРТАК
1 Петра Лазића
2 Ивана Цанкара
3 Пастерова
4 Јефимијина
5 Богојављенска
6 Жичка
7 Живана Девечерског
8 Роберта Толингера
9 Симе Катића
10 Мите Ценића
11 Мике Петровића Аласа
12 Владимира Васића
13 Молерова
14 Ресавска
15 Јелене Анжујске
16 Тоше Бојанића
17 Николе Тесле
18 Исидоре Секулић
19 Пуковника Крсте Смиљанића
20 Бакал Милосава
21 Адама Лазаревића
22 Сретењска
23 Сувоборска

ПЕТАК
1 Летњиковачка
2 Каонска
3 Кнеза Часлава
4 Драгољуба Филиповића
5 Твртка првог
6 Сервантесова
7 Проте Пауна Протића
8 Милована Глишића
9 Гарашанинова
10 Владимира Карића
11 Владике Поповића
12 Новопројектована
13 Мишарска
14 Леонарда да Винчија
15 Иве Андрића
16 Симе Тројановића
17 Моравска
18 Дринска
19 Симе Милутиновића
20 Краља Милутина
21 Сретењска
22 Фрушкогорска
23 Устаничка
24 Ускочка
25 Борачка

РЕОН 6.

СРЕДА
1 Павла Орловића
2 Војводе Бојовића
3 Лешничка
4 Крупањска
5 Др. Арчибалда Рајса
6 Виктора Игоа
7 Шумадијске дивизије
8 Лозничка
9 Солунска
10 Текеришка
11 Тршићка
12 Јадранска
13 Пекара "Пан"

РЕОН 7.

ПОНЕДЕЉАК
1 Краља Милутина
2 "Аутобуска станица"
3 Војводе Мишића
4 Попа Карана
5 Патријарха Павла
6 Масарикова
7 Јована Цвијића
8 Проте Смиљанића
9 Дринска
10 Церска
11 Карађорђева
12 Милоша Поцерца
13 Поп Лукина
14 Цара Душана
15 "Градска управа"
16 Јанка Веселиновића
17 Мачванска
18 Јарачких жртава
19 Авде Карабеговића
20 Стојана Новаковића
21 "Гомекс"
22 "Дукат"
23 "Завод за арграрно плаћање"
24 "Мол" пумпа
25 Краља Милана
26 "Јавни WC"
27 Господар Јевремова
28 "Харт"
29 Леонарда да Винчија
30 Краљице Марије
31 Ратних инвалида
32 "Цар" - Поцерска
33 "Сава град"

УТОРАК
1 Краља Милутина
2 Војводе Мишића
3 Попа Карана
4 Патријарха Павла
5 Масарикова
6 Јована Цвијића
7 Проте Смиљанића
8 Церска
9 Карађорђева
10 Милоша Поцерца
11 Поп Лукина
12 Јанка Веселиновића
13 Цара Душана
14 "Градска управа"
15 Краља Милана
16 Мачванска
17 Јарачких жртава
18 Авде Карабеговића
19 Стојана Новаковића
20 Господар Јевремова
21 Леонарда да Винчија
22 Краљице Марије
23 Ратних инвалида
24 "Сава град"

СРЕДА
1 Краља Милутина
2 Војводе Мишића
3 Попа Карана
4 Патријарха Павла
5 Масарикова
6 Проте Смиљанића
7 Церска
8 Карађорђева
9 Милоша Поцерца
10 "Мол" пумпа
11 "Ђорђевић" месара
12 "Јавни WC"
13 "Завод за арграрно плаћање"
14 Поп Лукина
15 Јанка Веселиновића
16 "Градска управа"
17 "Транском"
18 Цара Душана
19 Краља Милана
20 Јарачких жртава
21 Мачванска
22 Авде Карабеговића
23 Стојана Новаковића
24 Господар Јевремова
25 Леонарда да Винчија
26 Кнез Михаилова
27 Краљице Марије
28 Ратних инвалида
29 "Сава град"

ЧЕТВРТАК
1 Краља Милутина
2 Војводе Мишића
3 Попа Карана
4 Патријарха Павла
5 Масарикова
6 Јована Цвијића
7 Проте Смиљанића
8 Церска
9 Карађо